fotele do salonu

Wygodne fotele do salonu – poznaj najmodniejsze modele

Chcąc efektownie udekorować mieszkanie, warto zdecydować się na stylowe meble i akcesoria o charakterystycznym designie. Chcesz się dowiedzieć, jakie modele foteli do pokoju cieszą się w ostatnim czasie największym zainteresowaniem internautów? Zapraszamy do zapoznania się z poniższym artykułem.

Fotele do sypialni o podwójnym siedzisku

Obecnie w asortymencie sklepów meblowych dostępne są różnorodne modele puf i foteli do salonów oraz sypialni. Akcesoria te doskonale sprawdzą się zarówno w przestronnych pomieszczeniach, jak i niewielkich antresolach. Producenci proponują m.in. szerokie fotele, których wymiary wynoszą kolejno 78 x 121 x 62 centymetrów. Mebel ten sprawdzi się szczególnie podczas spotkań w nieco bardziej licznym gronie – siedzisko pufy przeznaczone jest bowiem dla dwóch osób.

Warto także dodać, że nowoczesne fotele dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Klienci mogą zdecydować się na pufy o nieco bardziej żywym designie, który dominować będą takie kolory, jak m.in. musztardowy, zielony czy granatowy. Fani klasycznych wystrojów mają z kolei możliwość wyboru czarnych lub beżowych mebli.

Nowoczesne fotele do gabinetów i lokali usługowych

Stylowe krzesła i fotele doskonale dopełnią także wystrój gabinetów lekarskich oraz lokali usługowych, takich jak salony fryzjerskie czy kosmetyczne. Sporym zainteresowaniem internautów, którzy dekorują wnętrze siedziby swojej działalności, cieszą się m.in. nowoczesne fotele o minimalistycznych, drewnianych nóżkach.

Co ważne, fotele do pokoju i poczekalni powstają przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Mebel może zostać obity wytrzymałą tkaniną Monolith, która zabezpiecza pufę przed szybkim przesiąkaniem płynów. Klienci mogą zdecydować się także na odporną na przyleganie sierści tkaninę Terra.

Zapoznaj się z poszczególnymi rodzajami foteli: