Żółty fotel dwuosobowy

Jaki model fotela dwuosobowego wybrać do nowoczesnego salonu?

Obecnie dostawcy meblowi oferują klientom dziesiątki różnorodnych modeli foteli dwuosobowych, których końcowy design może zostać w całości dopasowany do wizji kupującego. Wykańczasz mieszkanie i szukasz stylowych mebli o licznych funkcjonalnościach? Przeczytaj, o czym należy pamiętać przed zakupem akcesoriów do salonu.

Tanie fotele dwuosobowe o welurowym wykończeniu

Aranżując pomieszczenia o nieco większym metrażu, warto zdecydować się na meble o funkcjonalnej budowie, które posłużą Twoim domownikom na długie lata. W asortymencie firm meblarskich dostępne są m.in. stylowe fotele dwuosobowe, które doskonale sprawdzą się podczas spotkań w większym gronie. Wymiary mebla to zaledwie 78 x 121 x 62 centymetrów, dzięki czemu mini-sofa może zostać umieszczona np. w niewielkich wnękach.

Warto także dodać, że wygląd mebla może zostać w całości dopasowany do preferencji zamawiającego – klienci mogą wybrać rodzaj i kolor tkaniny, którą obity zostanie fotel 2-osobowy. Sporym zainteresowaniem internautów cieszy się materiał Monolith, który stanowi specjalną warstwę ochronną, zabezpieczającą mebel przez szybkim przesiąkaniem płynów.

W mieszkaniach, w których przebywają czworonożne pupile, sprawdzą się z kolei fotele dwuosobowe z funkcją spania, obite specjalną tkaniną odporną na przyleganie sierści. Materiał ten zapobiega dodatkowo wchłanianiu się rozlanych płynów oraz powstawaniu zaciągnięć.

Fotele dwuosobowe to idealny dodatek do większych salonów

Modne fotele dwuosobowe to meble, które doskonale dopełnią zarówno prywatne lokale, jak i gabinety lekarskie, antresole czy hotelowe recepcje. Aby nadać pomieszczeniu jeszcze większego charakteru, nowoczesne fotele dwuosobowe rozkładane mogą zostać przyozdobione stylowymi jaśkami. Małe poduszki dekoracyjne występują w różnych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu doskonale uzupełnią aranżację Twojego mieszkania.

Zaczynasz meblować mieszkanie?

Dobór odpowiednich mebli i akcesoriów to wbrew pozorom jeden z najtrudniejszych etapów podczas wykańczania mieszkania. Szukasz modnych i funkcjonalnych dodatków, które zachwycą gości już w momencie przekroczenia przez nich progu Twojego domu? Odwiedź strony producentów meblowych i wybierz modele, które najlepiej dopełnią Twoje wnętrze.

Sprawdź również