Idealny stolik kawowy z szufladą do modnego salonu

Wybieramy Meble  > Porady >  Idealny stolik kawowy z szufladą do modnego salonu
Jasny salon z brązowymi meblami
13.12.2022 0 Komentarzy

Stolik kawowy to mebel, który zarówno w dużym, jak i w mniejszym salonie znajduje zawsze zastosowanie. Przede wszystkim zapewnia wygodę, kiedy chce się odpocząć na miękkiej kanapie czy fotelu, poczytać książkę, albo pooglądać telewizję i jednocześnie napić się kawy lub herbaty. Stolik kawowy to także idealne miejsce, żeby postawić na nim ozdobne świece zapachowe, odłożyć czytaną książkę lub gazetę, przygotować mini przyjęcie dla przyjaciół. Stolik kawowy z szufladą może pełnić jednocześnie ważną funkcję przechowywania rzeczy, które chce się mieć zawsze pod ręką.

Jaki stolik kawowy z szufladą wybrać do salonu?

Stolik kawowy to mebel autonomiczny. Równie dobrze może być dopasowany kolorystyką i wyglądem do wystroju wnętrza, jak i być oryginalnym dodatkiem w zupełnie innym stylu. W zależności od upodobań można zdecydować się na stolik kawowy, który będzie przyciągał wzrok ciekawą stylistyką lub też ładnie wtapiał się w otoczenie. Warto jednak zastanowić się dokładnie nad funkcjami, jakie ma pełnić w danym pomieszczeniu stolik kawowy – szuflady mogą dodawać mu wyjątkowego charakteru, a jednocześnie być bardzo przydatne na co dzień. Możliwość schowania do szuflady ulubionych czasopism, książek czy używanych okazjonalnie serwetek to duża wygoda dla osób ceniących sobie porządek. Stolik kawowy z szufladą może być także dodatkowym miejscem przechowywania drobiazgów w małym mieszkaniu, w którym ma to szczególne znaczenie.

Ładny stolik kawowy z szufladami, czyli jaki?

W ofercie sklepów stacjonarnych i internetowych można znaleźć bardzo eleganckie stoliki kawowe z szufladą drewniane. Mogą być bardzo niskie lub też na nieco wyższych nóżkach w kolorze modnego antracytu lub drewnianych. Szeroka oferta producentów mebli oferuje także ładne stoliki kawowe wykonane z wysokiej jakości tworzywa – w kolorze białym, kremowym albo czarnym. Takie stoliki nadają się idealnie do nowoczesnych wnętrz. W ofercie można znaleźć niewielkich rozmiarów stolik kawowy z szufladami – dwoma lub nawet czterema zamiast jednej. Stoliki kawowe dostępne są w różnych kształtach. Najbardziej popularny prostokątny lub kwadratowy łatwo dopasować do dowolnego układu mebli wypoczynkowych. Ciekawą i oryginalną opcją jest stolik kawowy z szufladą lub kilkoma szufladami okrągły albo owalny.

Szara sofa na nóżkach
Wybierz pozostałe meble do salonu https://wybieramymeble.pl/meble-do-salonu/

Stoliki kawowe do każdego stylu i każdego wnętrza

Do wnętrz w stylu boho lub vintage oferowane są stoliki kawowe drewniane przypominające wyglądem niewielką stylową skrzynię, niektóre z nich mogą mieć nawet cztery małe szufladki z ładnymi uchwytami. W ofercie sklepów dostępne są stoliki kawowe z szufladami w stylu loftowym – z elementami ze szkła i metalu. Podłużny kształt takiego mebla sprawia, że wygodnie można postawić na nim kilka filiżanek. Pomysłowym rozwiązaniem jest stolik kawowy z szufladami pod szklanym blatem, w których można wygodnie położyć butelki z winem. Ładnie prezentują się stoliki kawowe, w których jasne drewno łączy się z kolorem białym lub kremowym blatu albo szuflady.