Garderoba

Pakowne meble do garderoby o modnym wykończeniu

Twoje szafki są przepełnione, więc zastanawiasz się nad zainwestowaniem profesjonalną garderobę? W asortymencie dostawców dostępne są funkcjonalne systemy meblowe, które umożliwią Ci uporządkowanie zarówno odzieży, jak i dodatkowych tekstyliów. Przeczytaj, czym powinna się wyróżniać praktyczna garderoba.

Jak przechowywać ubrania w garderobie?

Przed zakupem wyposażenia garderoby zastanów się, jaki rodzaj ubrań planujesz w niej przechowywać. W przypadku dużej ilości kurtek i płaszczy, niezbędnym okaże się zagospodarowanie dodatkowego miejsca na wieszaki. Jeżeli posiadasz z kolei sporą kolekcję butów, dobrym rozwiązaniem będą dedykowane półki i regały. Drobniejsze części garderoby, takie jak skarpetki, bielizna, czy czapki, można przechowywać w szufladach.

W jaki sposób zagospodarować przestrzeń na garderobę?

Zastanawiasz się nad zakupem garderoby, jednak obawiasz się, że Twoje mieszkanie posiada zbyt mały metraż? Aby jak najlepiej dopasować zestaw meblowy do możliwości całego pomieszczenia, pamiętaj o wcześniejszym zebraniu wymiarów ścian i wnęk.

Meble garderobiane są bardzo uniwersalne. Sprawdzą się w dużym przedpokoju, pokoju dziecięcym, a nawet w małej sypialni. W przypadku niewielkich kawalerek lub mieszkań dwupokojowych warto zdecydować się na nieco bardziej nieszablonowe instalacje. Do tego typu rozwiązań należą garderoby na poddaszu lub garderobiane meble modułowe.

Koszt mebli garderobianych

Pamiętaj, aby przed rozpoczęciem poszukiwań wymarzonej garderoby sprecyzować, jaki budżet zamierzasz przeznaczyć na jej zakup. Producenci oferują bowiem zestawy, które są bardzo zróżnicowane cenowo. Instalacje poddaszowe stanowią zwykle droższe rozwiązanie. Systemy modułowe pomogą Ci z kolei zaoszczędzić nieco gotówki.