Meblościanki RTV

Nowoczesne meblościanki RTV pod telewizor

Eleganckie, zachowane w minimalistycznym stylu meblościanki z każdym rokiem cieszą się rosnącą popularnością wśród internautów. Nic jednak dziwnego – mebel ten posiada wiele zastosowań, a dzięki swoim niewielkim gabarytom może zostać ulokowany nawet w małej sypialni. Przeczytaj, kiedy warto zdecydować się na zakup nowoczesnej meblościanki RTV.

Meblościanki pod telewizor – kluczowe funkcjonalności

W ofercie sklepów meblowych dostępne są stylowe komplety meblowe, które wykonane są z trwałej płyty laminowanej. Meblościanki RTV wyposażone są w mechanizm otwierania drzwi typu push to open – brak zbędnych uchwytów i klamek nada Twojemu wnętrzu dodatkowej elegancji.

Sporym zainteresowaniem klientów cieszą się matowe meblościanki pod telewizor do salonu, których design zachowany jest z ciemnych kolorach. Komplety z czarnymi lub ciemnobrązowymi wstawkami z całą pewnością zachwycą Twoich gości już w momencie przekroczenia przez nich progu pomieszczenia.

Jakie meble wchodzą w skład kompletu?

Producenci proponują meblościanki, które składają się z takich elementów, jak: szafka, półka, komoda, witryna i ława. Każdy z mebli wykonany jest w tym samym stylu, dzięki czemu wystrój Twojego pokoju pozostanie jednolity.

Meblościanka pozwoli Ci na uporządkowanie zarówno sprzętów RTV, takich jak telewizor i konsole, a także akcesoriów oraz tekstyliów domowych.

Sprawdź również