Ubrania na wieszakach

Szafy o szerokości 180 cm

Szafy szerokie na 180 cm to świetny mebel dla osób, którym zależy na dużej przestrzeni do przechowywania. Dzięki odpowiedniej ustawności, w środku zmieści wiele rzeczy i tym samym zaoszczędzi miejsce w pokoju. Niezagracona przestrzeń daje wrażenie bardziej harmonijnej, ustronnej oraz eleganckiej. W dodatku pokoje z mniejszą ilością rzeczy łatwiej utrzymać w czystości.

Modele szaf przesuwnych 180 doskonale sprawdzą się w większej sypialni czy przedpokoju. Szerokie półki, drążek do zawieszania wieszaków oraz pojemne szuflady pozwolą komfortowo składować przedmioty o rozmaitych kształtach i zastosowaniu, takie jak m.in.: odzież, sprzęt sportowy, akcesoria sezonowe czy domowe tekstylia.

Szafy 180 z lustrem – jeden mebel, wiele zastosowań

Szafy 180 z lustrem to kompletne wyposażenie funkcjonalnej garderoby. Pojemne półki pomieszczą wszystkie utensylia, odzież i gadżety, a szklana tafla pozwoli na przyjrzenie się swojej sylwetce, wykonanie szybkiego makijażu, ocenę stronu czy ułożenie fryzury.

Szafy 180 z lustrem dobrze wpłyną nie tylko na funkcjonalność pomieszczenia, ale również jego wygląd. Tafla optycznie powiększy pokój, a odbijające się od niej promienie słoneczne rozświetlą przestrzeń i sprawią, że będzie bardziej przytulna.

Sprawdź również