Poduszki

Poduszki do spania i jaśki dekoracyjne

Wygodne poduszki i ozdobne jaśki stanowią kluczowy dodatek, który podnosi komfort snu i odpoczynku. Co równie ważne, akcesoria te pełnią także funkcję dekoracyjną. Nie wiesz, jakie poduszki wybrać, aby jak najlepiej dopełniły one aranżację Twojego salonu? Zapraszamy do lektury.

Poduszki specjalistyczne poprawią Twój komfort snu

Osoby zmagające się z bólami pleców, chętnie decydują się na poduszki ortopedyczne, które dopasowują się do krzywizn kręgosłupa. Produkt ten zapewnia dobre wsparcie dla głowy, szyi oraz ramion. Podobne możliwości oferują także poduszki z pianki memory – dostosowują się one do kształtu głowy i szyi, zapewniając użytkownikowi odpowiednie podparcie.

Poduszki dla alergików

Hipoalergiczne poduszki to z kolei doskonałe rozwiązanie dla osób, które zmagają się m.in. z astmą oraz innymi, równie kłopotliwymi następstwami alergii. Produkt tego typu jest łatwy w czyszczeniu – regularne odświeżanie tkaniny pozwoli Ci więc na sprawne pozbycie się ewentualnych zabrudzeń i bakterii. Warto także dodać, że materiał, z którego wykonywane są poduszki, pozostaje łagodny nawet dla najbardziej delikatnej skóry.

Minimalistyczne jaśki i poduszki dekoracyjne

Charakterystyczne, niewielkie jaśki stanowią z kolei doskonały dodatek do kanapy, narożników i mini-sof. Poduszki dekoracyjne występują zazwyczaj w wymiarze 40 x 40 centymetrów, dlatego doskonale posłużą także jako akcesorium do spania dla dzieci.

W asortymencie producentów meblowych dostępne są bowiem jaśki o różnym designie – zarówno klasyczne, wykonane z jednokolorowych materiałów, jak i wykończone w bajkowych motywach, wzorowanych np. Minecraftem. Sprawdź pozostałe poduszki: