Wieszaki

Szafa 150 cm – wygodne i funkcjonalne umeblowanie wysokiej jakości

Szafa to jeden z najważniejszych rodzajów umeblowania w każdym domu. Poszukujesz pojemnego rozwiązania do niewielkiej przestrzeni, nie chcąc przytłoczyć wnętrza? Chcesz zakupić mebel jako dodatkowe miejsce do przechowywania do pokoju? Szafy 150 cm to doskonałe rozwiązanie!

Szafy 150 cm – gdzie sprawdzą się najlepiej?

Szafy przesuwne 150 cm sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Możesz postawić je w przedpokoju, gdzie będą służyć jako wygodne miejsce do przechowywania płaszczy, kurtek, szalików czy czapek. W szafach przesuwnych schowasz również obuwie i parasolki. Modele tego typu doskonale nadają się także do pokoju dziecięcego lub sypialni rodziców. Rozwiązanie dedykowane jest zwłaszcza do pomieszczeń, w których nie ma miejsca na model z otwieranymi drzwiami.

Jeśli chcesz móc sprawdzić, czy stylizacja dobrze na Tobie leży, idealną opcją będzie szafa przesuwna z lustrem 150 cm. Decydując się na umeblowanie sprawdź, co znajduje się w jego wnętrzu. Ważne jest rozmieszczenie drążków i półek, które umożliwi Ci wygodne przechowywanie ubrań i dodatków.

Stylistyka szafy 150 cm – postaw na uniwersalne rozwiązania

Szafy 150 cm dostępne są w wielu kolorach, m.in. białym, szarym oraz z akcentem drewnianym. Będą pięknie prezentować się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym, eleganckim, jak i nowoczesnym. Uniwersalność produktu sprawia, że możesz zdecydować się na pomalowanie ścian w każdym kolorze. Szafy przesuwne 150 cm szerokości w neutralnych barwach sprawdzą się w każdej przestrzeni.

Sprawdź również