Sofa dwuosobowa

Sofy dwuosobowe – komfort w kompaktowej formie

Sofy dwuosobowe to świetna inwestycja do małego salonu, to także dobry towarzysz aranżacji, która składa się z różnych modułów – foteli, podnóżków i puf. Pozwala na wygodny relaks z książką i ulubionym napojem w ciągu dnia, a w razie potrzeby może również służyć za awaryjne łóżko gościnne, jeśli wieczorne spotkanie przedłuży się do późnych nocnych godzin. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo kolorów i stylów do wyboru.

Nowoczesne sofy do salonu, czyli co piszczy w trendach

Branża wnętrzarska, podobnie jak modowa czy beauty również poddaje się wpływom trendów i zmieniających mód. Jednak w przeciwieństwie do ubrań lub kosmetyków, meble to akcesoria, w które inwestujemy spore kwoty i nie chcemy ich wymieniać zbyt często.

Jak pogodzić chęć modernistycznej aranżacji z zamiłowaniem do rozwiązań, które sprawdzą się przez wiele lat? Wybierając nowoczesne sofy do salonu warto trzymać się zasady złotego środka. Jeżeli zdecydujemy się na oryginalną, nieco bardziej fikuśną formę – dobrym pomysłem będzie sięgnięcie po klasyczną tapicerkę, np. plecioną tkaninę w kolorze beżowym, szarym czy odcieniach niebieskiego. Z kolei decydując się na elektryczny, świeży kolor, taki jak oranż, neonowy czy baby pink – dobrym wyborem będą modele o klasycznej formie.

Wygodne sofy do salonu – o funkcjach, które poprawiają komfort

Małe czy duże sofy do salonu, poza tym, że cieszą oczy domowników, powinny również zapewniać ergonomiczne podparcie dla pleców i być przynajmniej tak miękkie, jak wyobrażamy sobie miękkość obłoków na niebie.

Jednym z naszych królów komfortu jest model STELLA. Ta wygodna sofa do salonu wyposażona jest w miękką piankę poliuretanową, a także sprężynę falistą – zamontowaną zarówno w siedzisku, jak i oparciu mebla.

Po rozłożeniu sofy do małego salonu otrzymujemy komfortową powierzchnię do snu, o wymiarach 197 x 145cm. Warto nadmienić, że kanapa posiada automat wspomagający rozkładanie. Model ten wyposażony jest także w skrzynię na pościel, co pozwala zaoszczędzić trochę miejsca na półkach w szafie.

Poznaj całą ofertę wygodnych sof do salonu i wybierz dokładnie taki model, o jakim marzyłeś.

Sprawdź również