Salon z telewizorem

Stylowe szafki pod telewizor i sprzęty RTV

Szafka RTV to dodatek, który pozwoli Ci na efektowne wyeksponowanie telewizora w salonie. Nie jest to jednak wyłącznie miejsce pod TV – na szafkach możesz umieścić również takie urządzenia, jak konsole do gier czy wieże Hi-Fi.

Drewniane szafki RTV – postaw na klasykę

Szafki pod telewizor wykonane z drewna są jednym z najpopularniejszych mebli tego rodzaju. Cechują się one eleganckim wyglądem, a dzięki swojemu solidnemu wykonaniu pozostają wytrzymałe na ewentualne uszkodzenia. Dostawcy oferują bogaty wybór mebli – możesz zdecydować się na minimalistyczne rozwiązania lub wybrać spośród bardziej nowoczesnych szafek z dodatkowymi zdobieniami lub elementami metalowymi.

Nowoczesne szafki pod telewizor

Nie jesteś fanem drewna? W takiej sytuacji możesz wybrać bardziej futurystyczne komplety meblowe, np. szafki RTV wykonane z metalu, szkła lub wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Tego typu materiały sprawią, że Twój mebel będzie prezentować się nowocześnie i stylowo.

Wyeksponuj urządzenia multimedialne

Posiadasz dużo akcesoriów i gadżetów multimedialnych, którym nie możesz znaleźć stałego kąta? Oprócz telewizora na szafkach RTV umieścić możesz także takie urządzenia, jak konsola do gier czy sprzęt audio z kolekcją płyt. Nie bój się dodać również kilka dodatkowych akcesoriów, dekorując szafkę kwiatkiem, zegarkiem lub książką.

Stojąca czy wisząca szafka RTV – jaką wybrać?

Wśród dostępnych na rynku ofert znajdziesz zarówno szafki wiszące, jak i stojące. Szafki RTV ścienne wymagają dodatkowego montażu, ale w połączeniu z odpowiednim oświetleniem mogą wprowadzić do Twojego salonu nieziemski klimat. Stojące meble pod telewizor są z kolei prostsze w instalacji. Doskonale prezentują się one z dobrze dobranymi dodatkami, np. małymi kwiatami doniczkowymi.

Minimalistyczny i nowoczesny wygląd? A może klasyczne drewno? Wybierz szafkę, która sprawi, że czas spędzany w salonie stanie się prawdziwą przyjemnością.