Lustro

Lustro i szafa, czyli 2 w 1

Szafy z lustrem to niezbędne wyposażenie każdej kompletnej garderoby czy funkcjonalnego przedpokoju. Pakowny mebel pomieści wszystkie domowe utensylia czy ubrania, dzięki czemu zaoszczędzimy nieco przestrzeni, a dom będzie sprawiał bardziej przytulne, niezagracone wrażenie. Warto również podkreślić, że schowanie szpargałów na półkach i w szufladach sprawia, że sprzątanie staje się prostsze, a na naszych rzeczach nie osadza się kurz. Jak wybrać najlepszy model szafy?

Szafy przesuwne z lustrem – minimalizm i wygoda

Szafy przesuwne z lustrem posiadają drzwi powieszone na szynach. Nowoczesny system, pozbawiony otwieranych skrzydeł sprawia, że mebel jest bardziej ustawny – nie wymaga dodatkowego miejsca na drzwi, a dodatkowo jest bezpieczniejszy w użytkowaniu – nie występuje zagrożenie, że najmłodsi domownicy wpadną na drzwi i zrobią sobie krzywdę.

Duże szafy z lustrami

Wybierając szafy do przedpokoju z lustrem, warto zastanowić się jakiego rodzaju przedmioty chcemy w nich przechowywać. Posiadając wiele połaszczy kurtek, warto zdecydować się na moduł z długim drążkiem, który pomieści wiele wieszaków. Z kolei osoby, które chcą składować w szafie drobniejsze przedmioty – na przykład kolekcję torebek oraz butów, powinny zdecydował się na wersję z dedykowanymi półkami oraz szufladami.

Szafy z przesuwanymi drzwiami i lustrem

Szafy przesuwne z lustrem lub bez, modele w kolorze białym, grafitowym lub w odcieniu dąb sonoma, rozmaite szerokości i ustawienia półek – wszystko to znajdziesz na rynku meblowym. Sprawdź bogatą ofertę już dziś i wybierz dokładnie taką szafę, jakiej potrzebujesz.

Sprawdź również